Jak se vyhnout prostatě?

Muže trápí mnoho nemocí. Nejsou to jen ženy, kdo má různé nemoci a koho něco trápí, ale jsou to naprosto všichni lidé na světě, a to i muži, bez výjimky. Ti mají také své problémy a mnohdy to jsou problémy, které by ženy opravdu nechtěly. Pořád se soustředíme všichni jen na ženy a na to, jaké problémy mají ony. Lidé se obecně starají o práva žen (v dnešní době) a zapomíná se na práva mužů. Dokonce některé feministky neznají ani charakteristiku feminismu, což je stejná práva pro všechny a týká se to i toho, když muže někdo znásilní, tak bude mít stejné právo na spravedlnost jako kdyby se to stalo ženě. Někteří to ale neví a vidí pod pojmem feminismus jen hájení práv žen, což samozřejmě není pravda. Ženy sice potřebují být hájeny, to neříkáme že ne, ale i muži to potřebují, i když se nám někdy může zdát opak.

problémy

Muži mají tedy své problémy, které je hodně štvou a mnohokrát jsou kvůli nim smutní a v depresích, protože to podle nich jaksi poškozuje tu jejich mužnost, a to jejich mládí, protože většinou tyto problémy nastávají ve starším věku. Muži jako takoví nemusí nutně těmito problémy trpět, dokonce se jim dá i předejít, tak jak se dá předejít jiným nemocem. To je samozřejmě správné stravování, asi nebudete úplně jíst tučná a málo výživná jídla, to nikam nevede, ale to každý ví. Tyto potraviny jsou pro prostatu nevhodné potraviny, takže pokud jí nechcete trpět, raději se vyhněte tučným jídlům.

pohlavní soustava

Mnoho lidí ani neví, co to prostata je. Je to orgán, říká se mu u nás předstojná žláza a mají ho všichni muži. Hodně lidí si myslí, že prostata je ta nemoc, ale jde spíše o orgán, který se zvětší, a to je to onemocnění. Když se totiž zvětší, tak dá se říct že „ucpe“ močovou trubici, skrze kterou proudí moč a sperma. Tím pádem mají muži časté potíže s močením. To ale kolikrát neléčí, protože si ani nechtějí připustit, že takovou nemoc mají. Mělo by se to ale léčit vzhledem k tomu, jak je to otravná nemoc pro muže.

Podobné příspěvky