Láska ze střední

Pamatujte si na svoji první velkou lásku? Já ano. Pamatuji si, že jsme se střední školou jeli na jeden lyžařský výcvik. Byl to můj druhý lyžařský výcvik. Ten první výcvik jsem zažila na základní škole. A byla jsem velmi ráda, že jsme i tady měli lyžařský výcvik na střední škole. A právě jak už to bývá, tak na středních školách vznikají nové lásky. A já jsem nebyla výjimkou. Opravdu mě tam zaujal jeden kluk. On totiž k nám nově přistoupil a musím říct, že do toho kluka se zamilovaly asi snad všechny holky ze školy. Byla jsem z toho docela zklamaná. A taky jsem hodně žárlila.

Dokážete hodně milovat?

Vždycky jsem byla taková, že o co mám zájem, tak na to už jsem pak vždycky žárlila a hodně mi vadilo, že mého kluka chce ještě i další žena. Tedy abych byla přesná. Ten kluk nebyl sice můj, ani o tom nevěděl. On vůbec nevěděl o tom, že asi existuji. Nicméně ale pořád jsem se snažila, aby si mě všiml. Ach, ti muži. Mladí muži jsou někdy takoví, že vůbec nevnímají okolí. A nejhorší na tom bylo, že ten kluk stále měl na uších sluchátka s hudbou.

Byla jsem dost zamilovaná.

A tu hudbu v uších měl tak nahlas, že sotva mohl vnímat okolí. Takže on vůbec neslyšel ani moje pozdravy. Jednou jsem to musela udělat tak, že jsem do toho kluka omylem jako by vrazila. Ten kluk se na mě jenom usmál a šel pryč, takže jsem si řekla, že po půl roce to vzdám. Takovýto zájem o může jsem tedy ještě nikdy neviděla. Ten kluk ani nevěděl, že existuje nějaká dívka, která ho má ráda. Později jsem se dozvěděla, že on není na holky, ale je na kluky. všechny holky byly z toho úplně v šoku. Já ale nejvíc, protože jsem se do toho kluka zamilovala. A takhle skončila moje první velká láska. A jaké máte zážitky ze své první velké lásky vy? zamilovaly jste se do mladého muže nebo máte raději starší muže? Víte, dnešní doba je hodně liberální. Já znám i případ, kdy dvacetiletá dívka randila se čtyřicátníkem a dobře jim to klapalo. Záleží vždy na sympatiích.