Natáčet a neustále plodit nový a nový obsah není nic, co by vás mělo bavit donekonečna. Dnešní doba si však žádá neustálý příval nového a nového obsahu. Není to jen Tiktok, který je tímto pověstný – ale všechny sociální sítě. Uživatel si sedne v kteroukoliv hodinu k počítači či telefonu a začne sjíždět internetový obsah – čím více jej je, tím lépe. Nemusí se ani jednat o dobrý internetový obsah, stačí cokoliv. I ten méně kvalitní internetový obsah má šanci uspět, dokonce je zde spousta konzumentů naprosto nesmyslného obsahu, který je sice ironický či komický, ale v určité mezi se jen jedná o reprodukci již jednou vytvořeného obsahu.

download-1002802_640

Reakční videa jsou zářivým způsobem toho, jak můžete reprodukovat již jednou vytvořený obsah, přidat k němu jen pár dalších elementů a máte zbrusu nový obsah, který můžete sdílet. Dělat reakci na kameru je přitom to nejjednodušší. Nepotřebujete nic. Stáhnete si původní OG obsah někde z internetu, například pomocí služby download video from reddit stahujvidea.cz a použít jej pro svůj vlastní obsah. A nemusíte z toho dělat ani nikterak velkou vědu, stačí opravdu jen jednoduché reakce. Pokud si prohlédnete průměrné reakční video, má velký počet zhlédnutí i dosah a osoby v něm nic moc nedělají, občas vykřiknou v šoku nebo se zasmějí a to je všechno – samozřejmě, pokud prohodíte alespoň pár komentářů, tak máte vyhráno.

facebook-5445671_640

Co to ale znamená? Znamená to především to, že nemusíte tvořit rádoby originální obsah, abyste zazářili na sociálních sítích. Úspěchem není originalita, ale spíše schopnost usadit lidi k telefonu a udržet je na místě alespoň minutu. Pokud tohle zvládnete, jste na více než dobré cestě stát se další internetovou senzací. A pokud by Vám ani to nestačilo, vždycky můžete videa kombinovat a dělat ještě šílenější a jednodušší obsah a máte vystaráno. Naprosto nejlepší je založit si nějaký účet na rychlejší sociální sítí a nahrávat jen krátká sedmivteřinová videa.