Sérum na růst obočí obsahuje přírodní velmi výživné složky

Sérum pro růst obočí je přípravek přírodního složení, kterým podporujeme jejich výživu a regeneraci. Obsahuje některé velmi důležité složky, které se vyskytují v přírodní kosmetice, ale bývají rovněž součástí zdravé výživy. Můžeme je užívat jak vnitřně v rámci stravovacího režimu, tak i aplikovat zvenčí.

řasy a obočí

Co přispívá k růstu obočí a k jeho regeneraci

Quinoa – tato obilovina s výjimečnými vlastnostmi se využívá i pro výrobu séra na růst obočí a řas a samozřejmě vám ji můžeme doporučit k pravidelné konzumaci. Je velmi dobře stravitelná, má neutrální chuť, takže ji lze využít do slaných i sladkých pokrmů, a snadno se připravuje. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálních a stopových prvků, polysacharidů, proteinů a vlákniny. Nenajdete v ní lepek a má velmi nízký glykemický index, takže ji lze nabídnout opravdu každému, i lidem s celiakií a diabetem.

ženské oči

Arganový olej – je perfektní hydratační prostředek pro pokožku a využívá se jak k výrobě krémů, tak i šamponů a sér na růst obočí a řas. Odborníci jej doporučují i na lámavé a poškozené nehty, ke zlepšení jejich regenerace přirozeným způsobem, bez použití konzervačních a dalších nežádoucích syntetických látek. Je to jeden z nejkvalitnějších, nejvíce výživných a také nejvzácnějších a nejdražších rostlinných olejů na světě.

Ricinový olej – jeho účinky na vlasy, řasy a obočí jsou známy již desítky let a bývá součástí kosmetických přípravků i pro zlepšení regenerace, přirozeného vzhledu a vláčnosti pokožky. Má výborné schopnosti vyživit buněčnou tkáň i do hloubky a tím přispět k vyhlazení vrásek a celkovému omlazení povrchových částí těla. Je skvělým hydratačním prostředkem na suchou a podrážděnou pokožku.

Vitamínn B7 – neboli biotin neboli vitamín H. Potřebujeme jej k udržení správného růstu vlasů, řas i obočí a přispívá ke zdravému stavu naší pokožky a nervové soustavy. Vyskytuje se např. v celozrnných obilovinách, luštěninách, v ořeších, v mase, v mléce a ve vaječném žloutku.

Podobné příspěvky