Stěhování

Typická událost, kterou jistě nikdo nevítá s nadšením. Stačí si připomenout legendární film „Kulový blesk“, ve kterém aktéři přirovnávají stěhování k zásahu hasičské jednotky. Na otázku, zda je lepší vyhořet, nebo se stěhovat, vám jednoznačně odpoví ve prospěch stěhování pouze firmy, které se tím živí, a pronajímatelé dodávek. Ovšem pozor, stěhování právě s pronajatým vozem prováděné vlastními silami nemusí být noční můrou, a to z několika důvodů: Do zapůjčeného vozu vměstnáte vše, co je třeba, včetně nábytku, lednice s mrazákem, a dalších velkých kusů, co by se nevešly do osobního vozu. Nakládku a vykládání předmětů si časově zorganizujete po svém. Bez stresu. A navíc neplatíte za stěhovací služby. Objem všech věcí z jednoho bytu zpravidla zvládnete odvézt na jeden zátah.
řidič dodávky.png

Odvoz stavebního materiálu

V době socialismu řada lidí převážela stavební materiál na chaty a chalupy v osobních vozech, nebo na vozíku s tažným zařízením. Tento trend přetrval až do současnosti a jak známo, Češi jsou národ tvořivých kutilů, soběstačných a technicky zdatných pracantů. Pro výstavbu nebo modernizaci objektu vlastními silami lze využít zapůjčené dodávky, ve které pohodlně přemístíte stavební materiál. Pokud nemáte tažné zařízení a nehodláte je kvůli jedné stavební akci pořizovat, převážet desítky pytlů cementu, lepidla, keramických obkladů, ytongu a sádrokartonu osobním vozem je problematické, někdy dokonce takřka nemožné.
klíče od dodávly.jpg

Nákup velkých kusů nábytku, koberců, sanitární techniky

Jestliže zařizujete bydlení a nakupujete zboží v e-shopu u speciálních prodejců, kteří nabízí výrobky s podstatnou slevou, můžete se setkat s tím, že tyto obchody nezajišťují autodopravu zdarma. Anebo zajistí jen do určitého počtu kilometrů, nebo vás nutí být doma přítomni v určitý čas, a to ještě s více lidmi, kteří pomohou s vykládáním nákladu. Pokud je situace příliš komplikovaná a musíte si připlatit i za odvoz, zapůjčení dodávky https://www.rentcarservice.cz/autodoprava je ideální řešení.