Teploměr do vody určitě není zbytečná maličkost

Víte, jak si zpříjemnit koupání ve vlastním zahradním bazénu? Určitě tak, že se budete koupat v příjemně teplé vodě, nikoli studené. Teplotu vody nemusíte odhadovat, nemusíte ji ani osobně zkoušet na vlastní kůži. Stačí, když si pořídíte jeden ze zahradních teploměrů.
Možná nepodstatná maličkost, možná ne. Teploměry do bazénu https://eshop.techneco.eu/Teplomery nejsou obyčejné teploměry, které používáte v domácnosti, jejich zakoupením chybu neuděláte. Jsou vyrobeny z materiálu, který jen tak někdo nerozbije, určitě jsou tedy bezpečnější.pool2

Kvalitní materiál, funkčnost a nejrůznější provedení vás potěší

Dávat do vody teploměr ze skla není dobrý nápad, malé děti ho mohou rozbít a střepy nejsou nic příjemného, mohou ublížit vám, ale poškodit i bazén a to jistě nechcete.
· Mnoho teploměrů do bazénu je dnes k sehnání v podobě nejrůznějších zvířátek, vypadá to pak, že vám na vodní hladině pluje třeba malá žabka, kačenka či rybička. Takový teploměr pak nekazí celkový dojem a do celku bazénu zapadá.

· Mnoho teploměrů je vybaveno speciální šňůrkou, kterou ho lze přichytit například ke schůdkům, a naleznete ho pak vždy na stejném místě.

· Některé z teploměrů jsou však také nabízeny v kombinaci s plováky, jsou do nich zabudovány, to je velmi užitečné řešení. Dávkovač na tablety a teploměr v jednom.

Aktuální teplota vody vždy pod kontrolou

Díky teploměru tak vždy máte přehled o aktuální teplotě vody a nemusíte se bát, že až do ní vlezete, utrpí vaše tělo teplotní šok. Díky aktuální teplotě dále víte, zda máte zapnout solární či jiný ohřev vody, nebo ho ještě můžete nechat vypnutý.
Co je ještě dobré vědět, že žádný teploměr do bazénu neobsahuje jedovatou rtuť. Pokud se přeci jen stane, že dojde k jeho poškození, rozhodně se tedy nemusíte bát o své zdraví.
S teploměrem do vody bude vaše koupání příjemnější a zábavnější, uvidíte.parasoů

Podobné příspěvky