Úvěr pro každého

Mnozí lidé jsou stále skeptičtí a nevěří tomu, že se dá přes internet vyřídit úvěr. Možná si říkáte, že v bankách po vás chtějí všelijaké papíry, doklady, listiny a smlouvy. Chodíte tam den, co den a stále něco dokládáte, pak to utichne a čekáte na vyřízení dlouhé týdny nebo i měsíce. Tím pádem si většina myslí, že to jinak ani nejde vyřídit. Jenomže my vás můžeme přesvědčit o opaku. Vyřídíme s vámi všechno rychle a za pár dní můžete mít kompletně peníze na účtu. Pokud byste chtěli expresní čili extra rychle jednání a hodně pospíchali, můžete mít peníze po schválení i do 24 hodin. Opravdu to takto rychlé může být, a to bez zbytečných komplikací nebo zdlouhavého čekání. To vše umí nebankovní hypotéka.
Úvěry dělíme na podnikatelské a spotřebitelské.

fomuláře

1. Spotřebitelské se samozřejmě sjednávají běžným občanům. S penězi ze spotřebitelského úvěru si můžete dělat téměř, co uznáte za vhodné. Takovéto typy úvěrů jsou vhodné pro koupi pozemku, pro rekonstrukci domu či bytu, můžete s nimi nakoupit majetek, ale také zaplatit dluhy, exekuce či zvolit konsolidaci špatně nastavených půjček.

2. Podnikatelské si mohou sjednat pouze firmy nebo podnikatelé či lidé, kteří mají založenou živnost takzvaní OSVČ. Peníze se totiž používají pro účely v podnikání. Hradí se s nimi faktury, běžný provoz, exekuce, nedoplatky a podobně.

notebook

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí

V obou případech ať už podnikatelského nebo spotřebitelského úvěru ručíte nemovitostí. Jako zástavu můžete dát dům, byt, pozemek, nějaký objekt, halu, komerční budovu a spoustu dalšího. Ručit můžete dokonce i družstevním bytem, což bývá ve většině případů velký problém. Za nemovitost získáte maximálně 70 % jejího odhadu. Odhad provedeme sami za pomocí specialistů. Pracujeme velice rychle a na nic dlouho nečekáte. Předem se také nic neplatí, takže nemusíte mít obavy. Splácet můžete od jednoho roku až po třicet let. Záleží na vašich prioritách, po jak dlouho se chcete zavázat na měsíční splátky úvěru. Tolerujeme záznamy v registrech i nízké příjmy. Stačí se na nás obrátit.

Podobné příspěvky