Igelitové obálky, řešení neefektivního balení zasílaných věcí


Každý, kdo občas posílá něco objemnějšího, ví, jaká práce je takovou věc zabalit. Kdo posílá častěji, postupně schraňuje nejrůznější igelity, papíry nebo krabice na zabalení. Vše se musí velmi pečlivě uložit, aby během posílání nedošlo k poškození zboží.

Jenže pečlivě zabalená věc nabyde na objemu a prodraží se. V krabicích zase zůstává hodně volného místa a je to značně neefektivní způsob nejen balení, ale i následné přepravy. Co si budeme povídat, i manipulace s takovými balíčky je nelehká.

obálka

Posílejte zboží bezpečně a s minimem nákladů

Nyní ale máme k dispozici mnohem zajímavější způsob balení, igelitové obálky. Jsou lehké, skladné i praktické. Prohlédněte si všechny možnosti a zvolte si tu nejvhodnější pro vaše účely.

A co vše v nich můžete posílat? Tak například:

· Oblečení – trička, košile, kalhoty, dětské oblečky atd.
· Obuv
· Ložní prádlo
· Vzorky
· Časopisy, noviny a další tiskoviny

Jak vidíte, igelitové obálky mají variabilní využití, z toho důvodu jsou vyráběny v několika velikostech i síle materiálu, aby nedošlo k poškození během přepravy. Výhodou je, že jsou samolepící a nikdo se ke zboží tedy nedostane.
Jsou velmi kvalitní, takže se nemusíte bát porušení samotné obálky během přepravy, což se u běžného balení často stává. Nikdo také neuvidí, co zasíláte, jsou totiž neprůhledné.

kartony

Některé varianty obálek se vyrábí i s odnosným uchem, což ještě ulehčí manipulaci při odnosu na poštu či z pošty. Vyplatí se to především v případě, že musíte nést více balíčků nebo třeba nesete tašky s nákupem.
S igelitovými obálkami bude balení věcí radost, vše půjde mnohem snadněji a rychleji. Nebudete také platit za vzduch a zbytečně těžký obalový materiál. Už žádné schovávání krabic, igelitů a papírů.

Navíc máte možnost nechat si vyrobit obálky na přání, třeba s potiskem nebo bezpečnostní, můžete tak pro svůj bazárek vlastnit naprosto originální obalový materiál a to většina zákazníků jistě uvítá.

Podobné příspěvky