Jaké že to máme MUŽE?

MUŽE můžeme rozdělit hned do několika skupin. I když jsou rozdílní, pořád je spojuje jedna podstatná věc a to ženy. Každý má jiné požadavky, jiné priority a cíle. Nemůžeme říct, že jsou všichni stejní. Jsou MUŽI, kterým příroda krásy nedala, zlatý střed a krasavci, co si myslí, že dostanou každou ženu, která se jim zamane. Jeden MUŽ touží po sexu, jiný po vztahu a další chce tak nějak něco mezi. Kolikrát ani neví co chtějí. Buď se bezhlavě ženou do vztahu a pak si to rozmyslí nebo si jdou jen za tím jediným cílem, kterému se říká sex.

Portrét nahé ženy a muže

JAKÉ ŽE TO MÁME MUŽE?

KASANOVA co si myslí, že ženu okouzlí pozvánkou do postele…

Jako každá druhá žena má ráda, když je obdivována mužem. Často se nechává dobývat, aby zjistila, zda to opravdu za to stojí. Imponují jí MUŽI, kteří jí chtějí poznat a dostatečně dlouho dobu o ni jeví zájem. Je jasné, že MUŽŮM jen tak neskočíme do postele, že?! Jenže právě v tomhle je ten háček. Od tohoto MUŽE nemůžete očekávat lásku, něho, vztah. Jde po sexu a počítá zářezy. Takže od něj nemůžete očekávat něco víc.

TRUHLÍK, který pro Vás udělá cokoliv, ale vy to nevidíte…

Jestliže máte tento druh MUŽE, pak je to velká výhra. Od něj můžete čekat, že se bude věnovat jen Vám. Jenže má to i svoje nevýhody. Tito muži nechávají často se sebou samým mávat. Mnoho žen je využívá, což je smutné. Další věcí je, že Vám vše odsouhlasí, nebude odporovat a vlastně je ovladatelný. Tito MUŽI jsou zlatí, ale často se jim nedostává opětované lásky. Neumí říct ne a jen se po boku své drahé veze. Často ženy neumí ocenit jeho snažení a oddanost.

MUŽ, kterému je vše jedno…

I takové MUŽE máme. V podstatě o nic nebojují, přežívají a když už nějakou tu ženu mají, pak jen třeba aby nebyli sami. Tak nějak je po boku svojí drahé polovičce, ale nějak se moc do ničeho nezapojují. V podstatě ho má žena vedle sebe a ani neví že ho má.

Muž s kytkou růží za zády

MUŽI, co dají lásku a vše co žena potřebuje…

Jestliže vlastníte takového MUŽE, co víc si přát. Svojí ženě dopřeje vše, co si přeje. Dává jí svoji pozornost, zahrnuje jí svojí láskou a obětavý ve všech směrech. Miluje, podporuje, dává a rozdává.

I když jsou MUŽI rozdílní, každý má svoje plusy a mínusy. Tak jako muž chce něco jiného, tak i ženy. Spíš záleží na tom, aby se ty dva správné protiklady potkali. Každopádně je nemůžeme škatulkovat, dělit a posuzovat. Občas se projeví až po čase, což může ale nemusí mít svoje výhody.