Sportujete rádi? Myslím si, že opravdu mnoho lidí moc ráda sportuje. A to nejenom kvůli tomu, že je to třeba baví anebo chtějí shodit nějaká ta kila. Někdo prostě sportuje pro radost a někdo třeba sportuje závodně. Já si pamatuji, když jsem závodně běhala. Bylo to sice teprve na základní škole, ale to běhání mi vydrželo až do konce střední školy. Takže zázrak. Na základní i na střední škole jsem byla opravdu nejlepší v běhu. A běhala jsem rychlý běh. Sprint mě odjakživa bavil a už jako malé dítě si opravdu všichni v okolí všímali, že jsem opravdu hodně rychlá. Prý podle trenéra jsem měla už od narození skvělou techniku běhu. To mi řekl, když mě viděl kolikrát běhat někde po ulici.

Pohyb mám ráda.

Protože náš trenér byl soused, který žil o čtyři domy dál na ulici než my. A takže opravdu mnoho dětí chodilo taky na sprinty anebo na klasický běh. Mě to moc bavilo a když jsem dokončila základní školu, tak jsem šla bydlet na kolej, na střední školu. Sice tady jsem sice souseda trenéra neměla, ale měla jsem tam jiného trenéra na běh, který byl taky v pohodě.

Na kole jezdím často.

Seznámila jsem se tam s mnoha spolužáky, protože když děláte taky nějaký kolektivní sport dohromady, tak vás to více sblíží, než když jenom sedíte v lavici ve škole. Myslím si, že jsem taky díky sportu shodila nějaká ta kila. Sice jsem neměla nikdy moc kil navíc, ale když jsem začala brát antikoncepci, tak mně docela nabralo břicho a zadek. A právě díky běhu mám zase skvělou postavu, takže se nemusím bát, že budu někdy hodně obézní, jako moje sestra. Ta se bohužel stále jenom cpe tučným a nezdravým jídlem, vůbec neví, co je to sport a nebaví to se nějak hýbat. Já nevím, co bych už bez sportu dělala, protože mě hodně baví a je to můj největší koníček. A vy provozujete nějaký sport? Nebo se taky jenom na sport díváte v televizi a stačí vám to?