Pohodlné posezení

Každý rok řešíme touto dobou náročné otázky, a to, co všechno musíme sehnat za dárky. Koho jakým dárkem potěšíme a kde ho seženeme za tu nejlepší cenu, a to s minimem starostí? Rádi vám doporučíme skvělou věc pro malé i velké děti, případně pro studenty a všechny, kteří milují odpočinek v pohodlí. Nabízíme kvalitní sedací vaky a pytle DUO! Duo jsou proto, že z každé strany vaku je jiná barva, a tedy si mohou děti vybrat, která se jim zrovna líbí a na kterou se usadí. Takový vak není rozhodně jen hračkou, naopak může být jako designový prvek v pokojíčku či obývacím pokoji, který zároveň poslouží místo křesla.

příjemné sezení

Díky tomu, že jsou vyrobeny z kvalitního a omyvatelného materiálu, můžete si je vzít klidně i na balkon, terasu nebo na zahradu a můžete si užívat svého pohodlí i tam!

A jaké vaky jsou vlastně v nabídce? Můžete vybrat různé rozměry, nejoblíbenější jsou však o velikosti 189×140 cm a jejich další předností je to, že mají popruh, pomocí kterého zafixujete tvar křesílka a můžete tak pohodlně odpočívat. Jsou skvělé pro studenty, kteří chtějí při čtení poznámek chvíli sedět, chvíli ležet – vždy si vak upraví podle své potřeby a budou v pohodlí, protože výplň pytle se uzpůsobí dle tvaru těla.

Zcela perfektní možností tohoto vaku je to, že si ho můžete vzít pohodlně i do vody. Má totiž specifické trojité zapínání, díky kterému se výplň pytle nedostane ven a voda mu tak nijak nevadí.

barevné vaky

Relaxovat se nemusí jen na gauči, a ani ve velkém a těžkém křesle, které se obtížně přesouvá. Takový vak můžete mít chvilku v obývacím pokoji, chvilku v dětském pokojíčku nebo jej přenášet například pro návštěvy či na velká setkání a hry, kde se chce každý člen rodiny pohodlně usadit. Vybírejte podle svého vkusu, a to nejen barvy, ale také dalších parametrů. Jedno je zcela jisté – sedací pytel pro děti se stane velmi oblíbeným kouskem nábytku ve vaší domácnosti.

Podobné příspěvky