Vztah na volné noze, nebo vážný vztah?

Vztahy, jsou mezi lidmi v dnešní době  neustále probírané téma, které nebere konce. Neustále se setkáváme s tím, jak jsou vztahy komplikované a plné nástrah. Na druhou stranu, najdeme i výjimečné případy. Za každým vztahem se skrývá mnoho příběhů, ať jsou to ty hezké, nebo špatné. Tak pro jaké se tedy rozhodnout? Raději nezávazný vztah, od kterého můžete lehce utéct? Opravdový vztah, který přináší mnohem víc?

Důvodem, proč většina párů volí raději VZTAH NA VOLNÉ NOZE je nejspíš ten, že chtějí předejít rozpadu VÁŽNÉHO VZTAHU. Neprocházet si, tím těžkým obdobím rozchodu. Netrápit se.

family-1404827_1280

Tři osoby, tvořící rodinu 

Všichni víme, že je mnohem jednodušší nemít vážný vztah. Proč? Nemusíte své polovičce sdělovat, co vlastně děláte, kde jste, s kým jste, za jak dlouho se vrátíte. Nemusíte se o protějšek starat, a nést za něj zodpovědnost.  Máte svoji volnost. Nemusíte se o niv dělit.  Máte společné chvíle jen tehdy, kdy si usmyslíte. Sem tam, si užijete vášnivého sexu podle potřeby. Ale na konci toho všeho pěkného zjistíte, že jste vlastně sami. 

Je to tím, že máte strach? Nechcete, aby Vám někdo ublížil? Nebo Vám vyhovuje volnost?

kiss-691995_1280

Pár plné vášně

Naopak VÁŽNÝ VZTAH nabízí mnohem víc, než občasné povyražení. Máte po svém boku člověka, který s vámi sdílí vše, co je ve vašem životě důležité.  Nemusíte být na všechny starosti sám. Radujete se, se společných zážitku. Probouzíte se vedle člověka, který Vás miluje, a chce tu být neustále pro Vás, a s vámi. Partner pro život, se kterým posunete vztah o kus dál, a založíte rodinu. Pocit, že někomu na vás záleží.

Každý z nás to máme nastavené jinak, každý potřebuje rozdílné propojení, abychom byli šťastni. Ale je opravdu dostačující, patřit někomu jen tehdy, když nechceme cítit samotu?

Posoudit může pouze ten, kdo obě varianty vztahu zažil a vyzkoušel na vlastní kůži.