Láska nebo ne?

Nevíte si rady s vaším partnerem či partnerkou a potřebovali byste trochu poradit? Pakliže ano tak, si přečtete malý kousek od nás, který vám pomůže. Jste ve vztahu se svým partnerem či partnerkou několik let, a už nejste tací jako předtím? Jenomže co je najednou špatně na tom, když se vzájemně už tolik nepřitahujete a žijete spíše jako dva kamarádi kterým to takto vyhovuje. A tímto začíná začátek možného konce. Mnoho párů v dnešní době spolu bydlí z existenčních důvodů, ale přitom už neberou ohled na to co to s nimi udělá na několik dalších let dopředu.

srdce

Uzavřou si svá srdce a nepřemýšlí nad tím, že by je mohl milovat někdo jiný, a třeba by si mohli splnit i své dávno zapomenuté sny. Jenomže jak najednou odejít ze vztahu na který jste zvyklí? Nenabádáme vás k tomu, ale zkuste si sepsat na papír svá pro a proti, a třeba sami uvidíte, že se s tím dá ještě stále něco dělat. Nejlepší bude pokud si se svým partnerem či partnerkou otevřeně promluvíte o svých problémech, a pokud ten druhý také usoudí, že je potřeba něco změnit tak se vám na jednu stranu i dokonce uleví. Proto neváhejte a zkuste to řešit co nejdříve, protože čím dříve to vyřešíte tím dříve se také zbavíte určitých obav, které má každý z nás jen je potlačuje někde hluboko v sobě.

růže

Pakliže s vámi partner či partnerka o tomto problému naprosto nechce mluvit tak je to na pováženou zda toto má dále cenu. Můžete si od sebe na nějakou dobu dát pauzu, která vám třeba navíc prospěje a vy si tak navíc uvědomíte, že bez toho druhého nemůžete být. Ale pokud vám bude dobře tak už to zavání něčím jiným. Na každého z nás někde čeká to jeho štěstí jen je potřeba jedny dveře zavřít, aby se mohli otevřít jiné. Nebo zkuste nenápadně ze svých kamarádek či kamarádů vytáhnout pár rad, a nebo pokud by se vám nezamlouvali tak zkuste svou rodinu, protože ta moc dobře také ví jací doopravdy jste a pohled z druhé strany než je ta vaše je někdy velmi přínosný. Zvládnete to a my vám navíc věříme.