Jak poznat, že jsi pro něj důležitá?

Snad každý jsme jednou v životě zažili lásku. Ať už ve školce, či na základní škole, střední škole nebo v práci. A určitě už víte mnozí z vás z vlastní zkušenosti, že když se zamilujete, srdci a citům nelze poručit, nevybíráme si toho, do koho se zamilujeme.

Já bych vám ale chtěla dát pár rad, které vám nastíní to, že partner, do kterého jste se zamilovaly, je opravdu ten pravý a opětuje vaše city.

zamilovaný pár u moře

První tip: Pořád chce s vámi trávit čas

Nevíte, jestli se váš vysněný partner do vás zamiloval? Tak tohle je přesně jeden z bodů, u kterého se pozastavíme. Partner, který vás vyhledává, chce s vámi trávit velké množství času chce cítit vaši přítomnost, povídat si s vámi. To je jeden ze znaků, že mu nejste lhostejná a určitě by nechtěl trávit tolik času s někým, koho nechce.

Druhý tip: Sdílí s vámi novinky ze svého života a říká vám svá tajemství

Pokud s vámi tento muž sdílí novinky ze svého života a nadšeně vám je vypráví, chce, abyste byla první, kdo je ví a navíc víte jeho tajemství, o kterých třeba doposud nevěděl vůbec nikdo, máte skoro vyhráno. Takový muž chce totiž s vámi sdílet každou věc, která se mu v životě stane, nebo jeho tajemství a nebo třeba to, co ho trápí a od vás očekává, že mu budete ráda naslouchat, protože jste určitě důležitý člověk v jeho životě.

zamilovaná dvojice novomanželů

Třetí tip: Pomáhá vám

Zrovna jste narazila na situaci, která není příjemná, něco se stalo a potřebujete pomoct? Možná jste se před ním cítila smutná a on vycítil, že se něco děje, nebo jste mu to jednoduše řekla. Každopádně pokud vám chce pomoct, ať už jakkoliv (psychicky, fyzicky nebo finančně), tak to znamená, že mu na vás opravdu záleží a jste pro něj důležitá a nechce, abyste se trápila a udělá všechno proto, aby jste byla vy spokojená a šťastná.

Toto byly tipy, které vám pomohou poznat, že jste pro muže důležitá a zamiloval se do vás. Doufám, že vám pomohly.

Podobné příspěvky